Het Engels kerkhof te Benkoelen (Indonesisch BENGKULU) Sumatra. Deel 5. De familie GEWAY(ij).
Waarom men dit kerkhof Makam Inggris (Engels Kerkhof) noemt is mij een raadsel, want er liggen behalve Engelsen ook o.a. Nederlanders begraven.
Wat mij betreft had men het gewoon het Europees kerkhof genoemd. Volgens BRP6 zouden in totaal hier 89 graven moeten liggen.
Enfin, maakt niets uit. Het kerkhof valt onder Monumentenzorg van Indonesia en aan de hand van foto's kan men zien, dat er inderdaad her en der wat opgeknapt wordt door middel van een regelmatige lik verf over de graven te catten (spreek uit tjatten, cat = verf op zijn Indonesisch) en misschien ook wel een vulling her en der?)
De kleine Erna Louise Gewaij.


Haar ouders waren Martinus Nicolaas Geway en Charlotte Henriette Louise van Ossenbrugge en volgens mij was ze hun kind van in totaal 5 kinderen.
Zie de link naar Stamboom forum https://www.stamboomforum.nl/subfora/127/2/54481/0/wie_was_mngeway
Zijn werkzaamheden zijn in te zien op de link.


Moge de kleine Erna in vrede rusten.